Kuruluşumuz

1997
1997 Yılından itibaren, matbaacılık sektöründe gelişen tecrübelerimizi sizlere daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek amacıyla V8'e aktardık.

Hizmet anlayışımızın temelini oluşturan müşteri memnuniyeti ve son teknolojik gelişmeler ile hizmet verme anlayışımız, işletmemimizin yıllardır var olabilmesini sağlamıştır.

 

V8  sektöründe olan gelişmeleri sürekli takip etmekte ve doğru hizmeti müşterisine verebilmek için; sipariş, imalat ve sevkiyata kadar, tüm hassasiyeti ve kalite anlayışı ile çalışmaktadır. V8 yüksek tirajlı işlerde ve tüm kurumsal çalışmalarda, antetli kağıt, zarf, sunum dosyaları, broşür, katalog, el ilanı, insert, ajanda, takvim, afiş, poster, bloknotlar, karton çantalar, etiket, magnet, bardak altlığı ve mause pad ile ilgili baskılarınızda, digital baskı, serigraf baskı ve ofset baskı olarak son teknoloji makine parkı ile hizmet vermektedir. V8 Tecrübesinin getirdiği imalat anlayışı ve üretici firma olmasının verdiği güçle, en uygun fiyatlar ve en kaliteli baskıyı bir arada bulabileceğiniz tek adres olmaya yıllardır devam etmektedir.

 

Misyon-Vizyon

Misyonumuz

Üretim ve hizmet sektörleri için; Toplam Kaliteyi amaç edinmiş sürekli form ve ofset baskı hizmetlerinde müşterilerinin memnuniyeti ile beslenip büyüyen, çalışanların gurur duyduğu, kendini ve müşterilerini geliştiren, son teknoloji makineleri kullanarak, insan odaklı ve sistematik çalışmaları ile ulusal pazarda ilk ve daima tercih edilen kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz

Hizmetlerimizin her alanında, müşterilerimize en kaliteli ve çağdaş hizmeti verebilmek için; her işimizde sıfır hata prensibi ile son teknoloji makinelerimizi kullanarak, personelimizi eğiterek ve geliştirerek, etik davranışlardan ödün vermeden çalışarak ve bu kültür ile 2020 yılında ''Türkiye'den bir marka'' sloganı ile dünyaya açılmak.

Kalite Politikamız

A.Kalitenin daha etkin hale gelmesi için sürekli iyileştirme çalışmaları yapmak, ölçmek ve takip etmek. Ülke çapında tercih edilen firma olmak.
B.Çalışanlarımıza, kaliteli ürün ve uzun süre hizmet verebilmeleri amacı ile sağlıklı, güvenilir ortamlar sunmak. Personelimize eğitim, sistem ve araçlar ile yardımcı olmak. Bütün çalışmaları bir defada, zamanında ve doğru olarak yapmak.
C.Sahip olduğumuz ve daima güncel tuttuğumuz yüksek teknolojiden faydalanarak ürün kalitesinde rakipsiz olmak. Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için, gerek müşteri yaklaşımı ile gerekse sunulan tasarım çeşitliliği ile en güzel alternatifi seçebilmelerini sağlamak.
D.Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak adına, kaliteli, yenilikçi ve yaratıcı çözümler üretmek, sürekli performans ve donanım iyileştirmesi yapmak V8'in esas aldığı sorumluluğudur.

Yönetimimiz

V8'de Kurumsal Yönetim

1997 yılında kurulan V8 kısa bir zaman dilimine sığdırdığı büyüme, Kurumsal Yönetim ilkelerine sadakati ve yönetim mekanizmalarını aynı doğrultuda güçlendirerek sürdürmesiyle mümkün olmuştur. Kurumsal Yönetim İlkeleri, V8'in dinamik büyüme süreci içinde devam eden yapılanmasının omurgasını oluşturmaktadır.


Kurucu sermayedarlar ile profesyonel yönetimin, saydam uygulaması yanında katılımcılığı ve eşitliği ön plana çıkartan davranış üslubu Kurumsal Yönetim İlkelerinin benimsenmesinde ve hızla uygulamaya geçirilmesinde önemli bir etken olmuştur.


Yatırımcıların korunması ve güvenlerinin tesisi esas olmak üzere temel amaçları Kurumsal Yönetim İlkelerine uygun mekanizmaların kurulması ve geliştirilmesi konusuna V8'de özel bir hassasiyet gösterilmektedir.

V8, Kurumsal Yönetim İlkelerini ve bu çerçevedeki uygulamaları dinamik ve devamlı iyileştirmeler gerektiren bir olgu olarak kabul etmektedir. Bu nedenle ulusal ve uluslararası kurumsal yönetim uygulamalarını firmamız periyodik olarak gözden geçirmekte ve bu alandaki gelişmelerden faydalanmaktadır.

Genel Bakış

Bilginin çok fazla kullanıldığı ve bilgi depolandığı bir çağda yaşıyoruz. Bilgi teknolojileri ve bilgiyi depolamak, özümsemek son yıllarda çok önemli olmuştur. İnternetin çok hızlı geliştiği bu dönemde, dünyamız hızla globalleşmeye devam etmektedir. Bugün, dünya üzerinde olan her yeni gelişmeden, haberlerden ve kültürden bilgi sahibiyiz. Mevcut olan tüm iş kolları gelişmelerden etkilenmekte ve teknolojik olarak imkanlar artmaktadır. Teknolojinin gelişmesinin yarattığı hayatlarımızdaki konfor, yadsınamayacak oranda önemlidir.

Eski dönemlerde matbaa ve basım tesisleri, çok yavaş ve sorunlu çalışmaktaydı. Tipograf baskı dediğimiz sistem ile harfler bir araya getirilerek metinler dizgi yapılıyor ve kalıplar oluşturuluyordu. Eskinin pedallı veya maşalı heidelberg baskı makinelerinde, baskı aşamasına geçiliyor ve bazen kağıtların yırtılması, mürekkebin kağıda yayılması gibi pek çok sorun ard arda geliyordu. Fakat işini ustalıkla yapan matbaacılar, bu günün baskı makinelerinin kalitesine yakın muhteşem baskılar yapıyorlardı. Bu insanların farkı, işlerine verdikleri değer, beceri ve ustalıktı. Bugün bile, son teknoloji baskı makinelerinin kalitesinden daha kaliteli baskılı materyaller piyasada bulunmaktadır. İşinizi nerede yaparsanız yapın, kaliteli ve özverili yapıyorsanız müşteriniz sizi dağ başında bile bulabilir. İşte biz İstanbul ofset olarak, böylesi bir geçmişi olan ustaların yanında yetiştik. Matbaa işinin ruhunu, mürekkep ve kağıdın aşkını senelerce özümsedik anladık. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak, son teknoloji baskı makinelerine yatırım yaparak, işimizi daha kaliteli noktalara taşımaya gayret gösterdik. Kağıtları tanımak, eline numune kağıt aldığında gramajını anlamak, revoltalı montaj yapmayı bilmek, hangi baskı makinesi hangi ebatları basar, kalıp nedir?, film nedir?, skalalar, bıçak, kırım, lak, ciltleme, tel dikiş, iplik dikiş, tram ayarları ve tram açıları, bunların hepsi tecrübe isteyen ve çalışıldıkça öğrenilen matbaacılığın iyi yapılmasını sağlayan bilgilerdir. V8 olarak biz biliyoruz ki, basım işi, estetik duygusunu barındıran ve en ufak hatayı affetmeyen bir iştir. Müşterilerinizin zaman terminleri daima kısıtlıdır ve müşteri daima en iyisini ister. V8, burada önemli olan şeyin iyi ve profesyonel bir kadro ile çalışmak, basım işini çok iyi bilmek ve dikkat olduğunun bilincindedir. Ayrıca, zevk sahibi olmak çok önemlidir. Firmamızda, müşteriyi doğru manada yönlendirmek ve piyasa analizlerini iyi yapmak baş koşuldur.V8 olarak 15 yıldır çalışıyor ve işimizin gücünü biliyoruz. Gelecek nesillere sadece yazının kalacağını ve gelecek nesillerin bizi anlamaları ve öğrenmeleri için en büyük gücün baskı olduğunu biliyoruz. Günümüz teknolojisinin getirdiği tüm imkanlardan faydalanarak, bilgili ve dürüst çalışan kadromuz ile matbaacılık sektörüne gönül veren V8 ailesi, daima en iyiye ulaşmak için kendisi ile yarışmaktadır.